- Startside
- Brugte telefoner
- Realme
-
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Variant
Stand
Klasse B: Der er tegn på normal brug og slitage på enheden. Dog ingen store mærker/buler eller dybe ridser. Læs mere
Farve
Mars Orange
Galaxy Grey
3.449 kr.
3.449 kr.
Fuldt funktionel
Testet efter tjekliste med 50 punkter
Opladerkabel medfølger
Kabel følger med. Tilføj en bedre oplader i næste trin.
Garanti & reklamationsret
3 års reklamationsret i henhold til købeloven. Derudover tilbyder vi 12 måneders garanti.
Oplåst
Brug det mobilnetværk du vil.
Godt batteri
Batteriets tilstand er altid god.
14 dages returret
Returnér, hvis du ikke er tilfreds. Fuldstændige betingelser
Sådan siger vores kunder
Beskrivelse af GT 7 Pro
Ingen beskrivelse tilgængelig
Generel information mangler.
Detaljer mangler
Supplerende information mangler for denne model.
Tekniske specifikationer GT 7 Pro
| Understøtter 5G | Ja |
|---|---|
| Udgivelsesår | 2024 |
| Batterikapacitet | 6.500 mAh |
| Opladning (kabel) | 120 W · 50% om 13 min |
| Opladning (trådløs) | Nej |
| Skærmstørrelse | 6,8 " |
| Skærmteknologi | LTPO AMOLED |
| Vægt | 223 g |
| Mål (b × h × d) | 76,9 × 162,5 × 8,6 mm |
| Opladningsport | Usb type-c |
| Hukommelseskort | Nej |
| Frontkamera | 16 MP |
| Bagkamera | Vidvinkel 50 MP / Telefoto 50 MP / Ultravidvinkel 8 MP |
| Energiklasse (EU) |
|
| Reparerbarhed |
|
| Faldmodstand |
|
Tilmeld dig vores nyhedsbrev!
Få nyheder, rabatkoder, tilbud og meget mere. Du kan til enhver tid afmelde dit abonnement.